کتانی
چه برندهایی کتانی ارزان تولید می‌کنند؟

از پرطرفدارترین کفش‌های زنانه و مردانه می‌توان به کتونی های کپی اشاره کرد. کتونی‌ها به دلیل راحتی و تنوع طرح و رنگشان طرفداران زیادی دارند. گرچه در ابتدا فقط برای ورزش تولیدشده‌اند اما به یکی از ضروری‌ترین کفش‌ها برای هر فرد مبدل شده‌اند. خرید کتونی های کپی به دلیل قیمت ارزان آن افزایش پیدا کرده است. یافتن کتانی مردانه ارزان و خرید کتونی دخترانه با قیمت مناسب یکی از چالش‌های خانواده‌هاست.

 

تقریباً همه ما با انواع برندهای خارجی کتانی آشنا هستیم. اما در زیر شما را با انواع کتانی مردانه و کتونی های کپی که در ایران تولید می‌شوند آشنا می‌کنیم.

  • کتونی های کپی چیست؟
  • معرفی برندهای داخلی
  • خرید کتانی ارزان خارجی

کتونی های کپی چیست؟

حتماً در هنگام خرید کتونی با مفهوم کتونی های کپی برخورد کرده‌اید. خرید کتونی های کپی زمانی که تمایل به پرداخت هزینه کمتری دارید به شما از طرف فروشندگان توصیه می‌شود. کتونی های کپی در واقع نمونه باکیفیت از یک مدل کتانی برندی خاص است که متعلق به آن برند نیست. درواقع این کتونی‌ها مشابه کتونی اصلی و ساخت دیگر شرکت‌ها و تولیدی‌هاست. این شرکت‌ها می‌توانند خارجی و یا حتی داخلی باشند. یکی از حسن‌های کتونی های کپی قیمت مناسب آن نسبت به مشابه اصلی است. خیلی وقت‌ها تشخیص نمونه اصلی از کتونی های کپی برای اکثر مردم سخت است. متأسفانه مشاهده ‌شده که در هنگام خرید کتونی های کپی را به‌جای اورجینال و اصل آن به مشتری می‌فروشند.

معرفی برندها

با توجه به افزایش قیمت دلار و هزینه‌های واردات کالا در سال‌های گذشته خرید کتونی مردانه و زنانه مارک‌دار با بودجه کم تقریباً غیرممکن شده است. کتونی های کپی در عوض راه خود را در این بازار بازکرده است. با گسترش شعارهای حمایت از تولید ملی بسیاری از هم‌وطنان به سمت خرید کالای ایرانی جذب‌ شده‌اند. برندهای مختلفی بانام خود کتانی مردانه و زنانه تولید می‌کنند که از کیفیت درخور توجهی به نسبت قیمت آن برخوردارند.

در زیر به معرفی تولیدکنندگان داخلی کتانی مردانه و زنانه می‌پردازیم:

کفش ملی

کفش ملی
کفش ملی یکی از برندهای نام‌آشنا برای ایرانیان است. از دیرباز کیفیت و تولید کتانی مردانه و کتانی زنانه ارزان را در دستور کار خود قرارداد. گرچه کفش ملی تنها به کتانی اکتفا نکرده و در کنار آن کفش‌های رسمی و نیمه‌رسمی و حتی کودکان را نیز تولید می‌کند. کفش ملی حضور در بازارهای بین‌المللی و صادرات به بیش از ۱۴کشور جهان با کفش‌های نظامی، سرپایی، ورزشی و… را نیز در کارنامه خود دارد. کفش ملی به ‌عنوان پدر صنعت کفش ایران، بخشی از تاریخ و خاطره مردم شد.

کفش بلا
تولیدی کفش بلا از سالهای دور در حال فعالیت در بازار ایران است. حتماً یکی از شعبه‌های آن را در سطح شهر دیده‌اید. خرید کتونی دخترانه و پسرانه در فروشگاه‌های بلا از فروش بالایی برخوردار است. کفش بلا پس از طی بحران‌های اقتصادی در سال‌های اخیر دوباره روند رو به رشد خود را از سر گرفته است.

 

 

کفش ملی و بلا خرید کتونی مردانه و زنانه تولید داخل باقیمت مناسب را سال‌هاست که برای ایرانیان امکان‌پذیر ساخته‌اند.

 

 

کفش پا ما
شاید تعجب کنید که این برند کفش بیش از یک قرن است که در ایران فعالیت می‌کند. گروه تولیدی پیام با نام برند پا ما فعالیت می‌کند. کتانی مردانه پا ما در طرح‌ها و رنگ‌های جذاب باکیفیتی مناسب عرضه می‌شوند. قیمت مناسب این کفش‌ها از ویژگی‌های بارز آن است. برای خرید اینترنتی کتونی ارزان حتماً سری به سایت فروشگاه آن بزنید. خرید کتونی دخترانه و زنانه بارنگ‌های شاد و مدل‌های زیبای پا ما چیزی نیست که بانوان بتوانند به‌راحتی از آن بگذرند.

کفش رامیلا

کفش رامیلا
تولید و توزیع‌کننده انواع کفش‌های ورزشی زنانه و مردانه باکیفیت قابل ‌قبول و قیمت ارزان است. کتانی مردانه ارزان با طرح‌ها متنوع و کیفیت بالا را می‌توان در رامیلا یافت. در هنگام خرید کتونی دخترانه حتماً سری به سایت و یا فروشگاه‌های رامیلا زده تا از طرح‌های زیبای آن مطلع شوید. در هنگام خرید این محصول علاوه بربسته بندی بسیار زیبا یک جفت بند اضافه نیز به شما اهدا می‌شود.

کفش آسیا
کفش آسیا نیز یکی از نام‌های آشنا در صنعت کفش است. کفش آسیا علاوه بر تولید کفش‌های ورزشی مخصوص کتانی مردانه و زنانه نیز دارد. کفش‌های ورزشی مخصوص آسیا : فوتبال، کشتی، وزنه‌برداری، بسکتبال، دومیدانی، کوهنوردی و همچنین پیاده‌روی است.

کفش مدرن
کفش مدرن تولید کتانی مردانه و ورزشی خصوصاً فوتبال را به عهده دارد. جنس رویه و کفی به‌کاررفته در محصولات آن مرغوب است. وزن سبک ، قابلیت انعطاف‌پذیری مناسب، رنگ‌بندی‌های زیبا و قیمت مناسب از دیگر ویژگی‌های کفش مدرن است. خرید کتونی مردانه و ورزشی مدرن علاوه بر حمایت از تولید ملی هزینه کمتری را به خانواده‌ها تحمیل می‌کند.

تولیدی کفش ورزشی ایده آل

تولیدی کفش ورزشی ایده آل
گروه تولیدی ایده آل با سال‌ها سابقه به‌طور تخصصی درزمینه تولید انواع کفش اسپرت فعالیت می‌کند. خرید کتونی زنانه با طرح‌های زیبا و بادوام از ویژگی‌های این برند ایرانی است. تولیدی کفش ورزشی ایده آل انواع کفش مخصوص پیاده‌روی، کفش با زیره‌ P.U ایتالیا، کفش ورزشی را تولید می‌کند. همچنین کتانی مردانه ارزان را نیز در دستور کار خود دارد. از دیگر ویژگی‌های این تولیدی استفاده از مواد اولیه باکیفیت، بهره‌گیری از آخرین‌مدل‌های روز است.

تولیدی کفش ایران ورزش
همان‌طور که از نامش پیداست درزمینه تولید کیف و کفش ورزشی فعالیت می‌کند. خرید اینترنتی کتونی ارزان را با جستجوی نام ایران ورزش به ‌راحتی می‌توانید انجام دهید.

تولیدی کفش اسوه
بیشتر درزمینه تولید کتانی مردانه ارزان و کتونی های کپی فعالیت می‌کند. اگر به دنبال کتونی های کپی ساق بلند هستید حتماً از تولیدات اسوه نیز دیدن کنید.

تولیدی کفش چپان

تولیدی کفش چپان
گرچه ممکن است نام آن برایتان نا آشنا باشد اما خرید کتونی دخترانه ارزان را به چپان بسپارید. خرید کتونی های کپی باقیمت بسیار ارزان دخترانه یکی از ویژگی‌های تولیدی کفش چپان است. اگر پیدا کردن این برند در فروشگاه‌ها برایتان سخت است خرید کتونی ارزان را با جستجوی چپان نیز می‌توانید تجربه کنید.

 

 

تمام علاقه‌مندان به خرید کتانی ارزان با مفهوم کتونی های کپی آشنا هستند. این کتونی‌ها بااینکه در ایران و یا کشورهای دیگر تولید می‌شوند اما مشابه برندهای معروف و مدل‌های اخیر آن‌هاست.

 

 

تولیدی کفش سیاره
علاوه بر قیمت مناسب و کیفیت مطلوب سیاره یکی از تولیدکنندگان کتونی های کپی است. خرید کتونی های کپی مردانه و زنانه با گروه تولیدی کفش سیاره امکان‌پذیر است. کتانی مردانه ارزان و کیفیت مطلوب از ویژگی‌های سیاره است. علاوه بر کتانی مردانه، خرید کتونی دخترانه تولید ایران نیز بانام سیاره تجربه جالبی است.
تولیدی کفش شکیلا
این تولیدی با فروش کتانی مردانه و زنانه ارزان‌قیمت به فعالیت می‌پردازد. در صورت تمایل به خرید کتونی ارزان می‌توانید محصولات این تولیدی را نیز مدنظر داشته باشید.
تولیدی کفش تلاش
با تولید انواع کفش‌های مردانه و زنانه و زیره پی یو و کتونی های کپی از دیگر برند های ایرانی است. تولیدی کفش تلاش به تولید کفش‌های اسپرت خود شهرت دارد.
تولیدی کفش عسگری
این تولیدی نیز کتونی های کپی اسکچرز مردانه را به عهده دارد. علاقه‌مندان به این مدل کتانی مردانه می‌توانند از محصولات تولیدی عسگری نیز دیدن کنند.

تولیدی کفش گل پا

تولیدی کفش گل پا
تولیدی کفش گل پا به تولید کتونی های کپی از برندهای معروف باکیفیت قابل‌ قبول و قیمت ارزان مشغول است. تنوع طرح و رنگ از ویژگی‌های بارز کتانی مردانه و زنانه گل پاست. درصورتی‌که تمایل به خرید بیش از یک جفت کتانی دارید می‌توانید با مراجعه به سایت این تولیدی علاوه بر مشاهده مدل‌های متنوع آن به‌طور مستقیم با این تولیدی در تماس باشید.

کفش ورزشی جام برتر
کارخانه تولید کفش ورزشی جام برتر با یکی از برترین تولیدکنندگان کتانی مردانه است. جام برتر به تولید کفش فوتبال – فوتسال – کشتی – کوهی – اسپرتی – رزمی نیز می‌پردازد.

گروه تولیدی کفش آقایی
گروه تولیدی کفش آقایی با گذشت زمان و کسب تجارب بیشتر درزمینه تولید کفش‌های سالنی و چمنی توانسته است با نازل‌ترین قیمت و کیفیتی مناسب رضایت مشتریان خود را جلب کند. گروه تولیدی کفش آقایی کتانی مردانه ارزان باکیفیت را روانه بازار می‌کند.

کفش ورزشی سه‌گام

کفش ورزشی سه‌گام

تولیدی کفش ورزشی سه‌گام سابقه‌ای طولانی درزمینه تولید و عرضه کفش ورزشی و اسپرت دارد. کفش مخصوص پیاده‌روی، کفش دو میدانی، کفش فوتبال، کفش فوتسال، کفش کشتی، کفش کوهنوردی و کفش ایروبیک و آمادگی جسمانی، ازجمله محصولات این تولیدی به شمار می‌روند. همچنین انواع کتانی مردانه و کتونی های کپی در طرح برندهای نایک، آدیداس، پوما، اسکچرز، ریباک و لاگوست از دیگر محصولات تولیدی کفش ورزشی سه‌گام هستند. ضمناً از ویژگی‌ این واحد تولیدی می‌توان به استفاده از مواد اولیه باکیفیت اشاره کرد.

تولیدی کفش تک نام

تولیدی کفش تک نام نیز علاوه بر کفش‌های اسپرت ورزشی به تولید کتونی های کپی نایک نیز اقدام می‌کند. کیفیت بالا و قیمت مناسب از ویژگی‌های دیگر این تولیدی است. خرید کتانی مردانه ارزان و باکیفیت را با تولیدی کفش تک نام تجربه کنید. تولید کفش اسپرت لوتوسالنی، تولید کفش اسپرت سالنی در سایزها و رنگ‌های متنوع از دیگر تولیدات تک نام است.

خرید کتانی ارزان خارجی

وقتی نام کتانی خارجی آورده می‌شود اولین چیزی که در ذهن تداعی می‌کند قیمت بالای آن است. خرید کتونی مردانه و زنانه خارجی ارزان‌قیمت تقریباً چالشی به بزرگ است. در زیر برندهای خارجی که قیمت مناسب‌تری از بقیه برای فروش کتانی مردانه و زنانه دارند را معرفی می‌کنیم.

برند هیلاسی (Hilassy)
این برند که متعلق به کشور چین است و کتانی مردانه ارزان تولید می‌کند. کتونی های چینی بانام‌ها و برندهای گوناگون و حتی کتونی های کپی بسیاری در بازار یافت می‌شوند.

کتونی ویتنامی Energie

کتونی ویتنامی Energie
در موقع جستجوی کتونی با کتونی های کپی ساخت ویتنام نیز مواجه می‌شوید. این کتونی ها باکیفیت مناسب و قیمت پایین فروخته می‌شوند. خرید کتونی دخترانه و مردانه ساخت ویتنام در سال‌های اخیر طرفداران خاص خود را پیدا کرده است.

کتونی های اورجینال

خرید کتونی های اورجینال و برندهای معروف مانند نایک، ریباک، پوما، اسیکس و … بسیار گران تمام می‌شود. اما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌هایی که کتونی های استوک می‌فروشند کتانی مردانه ارزان و یا زنانه را خریداری کنید. حتی بسیاری از برندهای موجود در ایران پس از مدتی که کفش‌ها تک سایز شده‌اند و یا به دلیل پایان فصل کتونی های خود را باقیمت پایین‌تری به تخفیف می‌گذارند.

 

 

علاوه بر کتونی های داخلی ، می‌توان به خرید کتانی خارجی و باقیمت مناسب نیز فکر کرد. خرید اینترنتی کتونی ارزان خارجی یکی از راه‌های رسیدن به این هدف است.

 

 

کتونی یکی از پرطرفدارترین کفش‌ها مردانه و زنانه است . کتانی مردانه و زنانه باقیمت‌های متفاوتی در بازار عرضه می‌شوند. خرید کتانی مردانه ارزان یکی از مشکلاتی است که آقایان با آن روبرو هستند. پاسخ مناسب به این مشکل را می‌توان در خرید کتونی های کپی جستجو کرد. گرچه برای خرید کتونی دخترانه بعضاً ارزان‌تر از کتانی مردانه تمام شود، اما این کتانی ها چندان ارزان هم نیستند. با جستجو در بین برندهای داخلی نیز می‌توان کتانی با قیمت مناسب تهیه کرد. خرید کتونی مردانه و زنانه های کپی و یا برندهای داخلی که باقیمت ارزان‌تر و کیفیت مطلوبی ارائه می‌شوند را در تمام فروشگاه‌های سطح شهر انجام داد.